شما اینجا هستید
» » » دو گزینه خرید رئال در تابستان لو رفت

 

شایعات و اخبار متناقضی در مورد خریدهای تابستانی رئال به گوش می رسد اما دو رسانه معتبر اسپانیایی، شروع مذاکرات سران رئال برای جذب دو بازیکن را فاش ساختند.

فصل 19-2018 برای رئال مادرید به بدترین شکل ممکن به اتمام خواهد رسید. کهکشانی ها سه ماه به انتهای فصل، دست شان از تمام جام ها کوتاه مانده و از حالا باید به فصل آینده فکر کنند.

استعفای زیدان پیش از شروع فصل و همچنین جدایی رونالدو برای رئال بسیار گران تمام شد. به خصوص اینکه سران باشگاه تصمیم گرفتند بازیکنی برای جانشینی رونالدو جذب نکنند و در طول فصل ثابت شد که بدون رونالدو، رئال در امر گلزنی چه مشکلات بزرگی دارد.

 

 

 

 

رسانه های اسپانیایی می گویند که برای فصل بعد رئال قصد خرید یک مهاجم نوک، یک مدافع چپ، یک هافبک بازی ساز و یک هافبک دفاعی دارد. صحبت از ادن هازارد، امباپه و پوگبا در میان است اما نشریه مارکا و برنامه ال چیرینگیتو، دو رسانه معتبر اسپانیایی فاش ساختند که گزینه شماره یک رئال برای خط حمله و نیز هافبک بازی ساز، چه بازیکنانی هستند.

روزگذشته ساعت 12.30 به وقت مادرید، فالی رمضان، مدیر برنامه های مشهور فوتبالی در هتلی در نزدیک های ورزشگاه برنابئو مشاهده شد. او پس از دقایقی انتظار، سوار بر ماشین راهی کمپ والدبباس رئال مادرید شد و نزدیک به سه ساعت با خوزه آنخل سانچس، مدیر اجرایی رئال به گفت و گو پرداخت.

 

 

 

رمضان مدیر برنامه بازیکنانی چون مارکوس آلونسو، کالینیچ، کولیبالی، پریشیچ، میرالم پیانیچ و لوکا جوویچ است. طبق ادعای مارکا، هدف از مذاکرات روز گذشته، بر سر پیانیچ و جوویچ بوده است. دو بازیکنی که در فهرست زیدان برای فصلا بعد قرار دارند.

پیانیچ، ستاره بوسنیایی باشگاه یوونتوس تا سال 2021 با این باشگاه قرارداد دارد و رئالی ها روز گذشته خواهان مشخص شدن وضعیت او شدند. به نظر او با رقمی بین 60 تا 70 میلیون می تواند از یووه جدا و راهی رئال شود.

 

 

 

 

دیگر گزینه موردبحث دو طرف، لوکا جوویچ بود. ستاره خط حمله  فرانکفورت که دومین گلزن برتر بوندسلیگا محسوب می شود. بازیکنی که گفته می شود با بارسلونا تمام کرده اما سران رئال روز گذشته توانستند رضایت او را جلب کنند و حالا به نظر می رسد که او به رئال نزدیک تر از بارسلوناست.

جوویچ به صورت قرضی با بند خرید دائمی از بنفیکا راهی فرانکفورت شده و با درخشش فوق العاده خود، مورد توجه هر دو غول بزرگ فوتبال اسپانیا قرار گرفته است.

طبق ادعای ال چیرینگیتو، هدف اصلی ملاقات رئال با فالی رمضان، مذاکره بر سر انتقال جوویچ بوده است و پیانیچ برای رئالی ها در درجه دوم اهمیت قرار دارد. ملاقاتی که باعث نگرانی در بارسلونا نیز شده است چرا که آنها هم برای تقویت خط حمله خود چشم به ستاره صربستانی دوخته اند ولی حالا او را در جبهه رئال می بینند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال