شما اینجا هستید
» » » بازگشت مرد مورد اعتماد زیدان به رئال

نفر شماره یک در هماهنگی های تیم های فوتبال رئال مادرید که پس از نزدیک به 20 سال شغل خود را از دست داده بود، به درخواست زیدان بازگشت.

به گزارش مارکا، خاوی گارسیا کول، مسئول هماهنگی در تیم های فوتبال رئال مادرید که ماه گذشته از کار برکنار شده بود، به رئال برگشت.

او با درخواست مستقیم سانتیاگو سولاری از سران رئال به تیم بسکتبال باشگاه منتقل شده بود اما پس از برکناری سولاری و بازگشت زیدان، همه چیز تغییر کرد و روز گذشته گارسیا کول به شغل خود برگشت.

گارسیا که پیش از این یک بسکتبالیست بود، سابقه کار در استودیانتس، کاخا مادرید، اتلتیکو و کویادو را نیز در کارنامه دارد و سال 1997 به تیم بسکتبال رئال مادرید اضافه شد. او پس از به ریاست رسیدن فلورنتینو پرز در سال 2000، به تیم فوتبال رئال منتقل شد و سال هاست که مسئول هماهنگی شماره یک باشگاه است.

 


 

گارسیا کول در تمام 19 سال گذشته رابطه بسیار گرم و دوستانه ای با ستاره های کهکشانی تیم دارد. از زیدان، بکام، فیگو و رونالدو برزیلی گرفته تا این اواخر با کریستیانو رونالدو. در دوره اول حضور زیدان، او را سومین مرد قدرتمند تیم می دانستند و به خصوص ارتباط خوب او با رونالدو و حمایت های او از فوق ستاره پرتغالی، زبانزد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال