شما اینجا هستید
» » » دست رد پوگبا به سینه منچستریونایتد برای تمدید قرارداد

روز به روز بر شایعات پیرامون آینده پوگبا افزوده می‌شود. آیا تمجیدهای تقریبا بی سابقه زیدان از پوگبا آن هم در یک کنفرانس مطبوعاتی، دلیل خاصی داشته است؟

مستطیل سبز - پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد ظاهرا در تصمیمش مبنی بر ترک این تیم و لیگ برتر جدی است.

به گزارش مارکا، سه سال پیش این امکان به طور جدی وجود داشت که پوگبا راهی رئال مادرید شود ولی قیمت بالایی که یووه روی او گذاشته بود، کهکشانی‌ها را از برداشتن گام نهایی منصرف کرد تا منچستریونایتد با پرداخت 114 میلیون یورو، پوگبا را به اولدترافورد برگرداند. اما در این مدت تنها چیزی که از آن کاسته نشده، علاقه سفیدپوشان به این هافبک فرانسویِ قهرمان جهان بوده است. رئال هنوز هم پوگبا را می‌خواهد.

 

روز گذشته زیدان در کنفرانس مطبوعاتی‌اش این را به طور علنی اعلام کرد. کاری که چندی پیش در ملاقات با فلورنتینو پرز کرده بود. او پوگبا را می‌خواهد. زیزو در اولین صحبت‌هایش با پرز از علاقه زیادی که به پوگبا دارد، حرف زد. در واقع این علاقه شدید زیزو به پوگبا، با علم به این نکته است که پوگبا خواهان جدایی از منچستریونایتد است. زیزو این را می‌داند. رایولا هم به رئال مادرید به طور شفاف اعلام کرده هر چیزی درباره آینده پوگبا ممکن است. برخلاف پروسه خرید ام باپه که بیشتر دیوانه وار و غیرممکن به نظر می‌رسد. رئال مادرید به جذب پوگبا خوش بین است ولی جانب احتیاط را هم رعایت می‌کند. رئال می‌داند جذب پوگبا به این آسانی و ارزانی نخواهد بود. قیمت او سه سال پیش 114 میلیون یورو بود. زیزو به باشگاه گفته همه آنچه خط میانی تیم در فصل جاری کم داشته می‌تواند با خرید پوگبا جبران شود چون او هافبکی تمام عیار و همه کاره است.

رایولا قرار است به زودی برای ملاقات با سران یونایتد، به منچستر سفر کند تا موضع رسمی و دقیق باشگاه در قبال پوگبا را بداند. اگرچه مدیران شیاطین سرخ از گوشه و کنار پی برده‌اند که پوگبا به طور جدی قصد ترک این تیم و به طور کلی، لیگ برتر را دارد. نشان به این نشان که این ستاره فرانسوی در ماه ژانویه پیشنهاد تمدید قرارداد منچستر را رد کرد. 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال