شما اینجا هستید
» » » سولسشر: نمی‌گذارم رئال، پوگبا را اغوا کند

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد می‌گوید رئال مادرید کارزاری برای جذب ستاره تیمش، پل پوگبا به راه انداخته ولی او با تمام قوا با این تلاشهای رئال مادرید مبارزه خواهد کرد.

درحالیکه شایعات درباره انتقال پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد به رئال مادرید اوج گرفته و هر روز خبری در این باره منتشر می‌شود، اوله گنار سولسشر، سرمربی یونایتد نشان داد که نگران از دست دادن پوگبا است و با آگاهی از تلاشهای رئال مادرید برای جذب او با این تلاشها مقابله خواهد کرد.

 

سولسشر: نمی‌گذارم رئال، پوگبا را اغوا کند 

 

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل می‌گوید اولین نشانه‌ها از تلاش رئال مادرید برای جذب پل پوگبا زمانی رسانه‌ای شد که خود پوگبا با حرفهایش نشان داد که از طرف رئال مادرید فعالیت‌هایی در جریان بوده است. زمانی که پوگبا در جریان وقفه لیگهای اروپایی به دلیل برگزاری بازیهای ملی در یک مصاحبه اعلام کرد که بعد از بازگشت زیدان به رئال مادرید، بازی در این تیم برای او یک رویا خواهد بود.

 

بعد از آن، رسانه‌های اسپانیایی نزدیک و وفادار به رئال مادرید کارزاری بزرگ برای ترغیب پوگبا برای سفر به اسپانیا و پیوستن به رئال به راه انداختند. سابقه پیوستن دو ستاره بزرگ از یونایتد به رئال، یعنی کریستیانو رونالدو و دیوید بکهام، چیزی است که اوله گنار سولسشر را نگران کارزار رسانه‌ای غول بزرگ اسپانیا کرده است.

 

سولسشر با تحسین از عملکرد پوگبا در بازی هفته گذشته یونایتد مقابل بارسلونا تاکید کرد که اجازه نخواهد داد این ستاره فرانسوی از تیمش جدا شود. هر چند سولسشر گفت از کارزار رئال مادرید برای ترغیب او به ترک منچستر آگاه است و با آن مقابله خواهد کرد.

 

 

سولسشر در این باره گفت:" از آن طرف کارزار بزرگی راه انداخته‌اند ولی من هر وقت با پوگبا صحبت کرده‌ام نظر او نسبت به منچستریونایتد مثبت بوده".

 

سرمربی یونایتد در ادامه گفت:" من وقتی با پوگبا صحبت می‌کنم احساس نمی‌کنم که در نگاه او نسبت به باشگاه ما تفاوتی بوجود آمده باشد. او همه حواسش به بهتر بازی کردن است و فوتبالیست فوق‌العاده مغروری است. همینطور که چهارشنبه دیدید او در مقابل بارسلونا عالی کار کرد. یادم نمی‌آید پوگبا در هیچ بازی‌ای اینقدر دویده باشد".

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مستطیل سبز | نگاه تازه به ورزش فوتبال